بزرگ نمایی تصویر

گن لاغری بازو فرمیسی FORMeasy 2300

120,000 تومان 69,000 تومان
گن لاغری دست بازو فرم‌ایزی باقدرت فشردگی بالا باعث کاهش اندازه دست و بازوی شما می شود. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها خوش بدرخشید.

توضیحات محصول

گن لاغری بازو فرم‌ایزی

گن لاغری بازو فرم‌ایزی باقدرت فشردگی بالا  باعث لاغری سریع بازو و کاهش اندازه دست و بازوی شما می شود. بر روی این گن بازو میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها خوش بدرخشید. گن لاغری بالاتنه فرم ایزی باعث غرور شما میشود . این جوراب دست از بهترین نوع گن دست می باشد .

 

اصالت محصول

رزبرگ بر خلاف بعضی فروشگاه های اینترنتی فقط اجناس اصلی و درجه یک را عرضه می نماید . همچنین جهت اطمینان از اصالت محصول میتوانید هولوگرام شرکت “فرم‌ایزی” که برروی آن آرم شرکت، شماره سریال و بارکد درج شده را درروی جعبه جوراب دست ببینید.

 

چسبیدن به بدن

گن لاغری بازو فرم‌ایزی به دلیل استفاده از نوار “سیلیکون” در لبه، جوراب دست کاملا به بدن میچسبد و به هیچ وجه سُر نمیخورد، لول و تا نمی شود. با بکارگیری الیاف مخصوصی که در تولید این گن به کار رفته هیچ گونه فنر، سیم، درز و زیپ در آن وجود ندارد و کاملا یک تکه است. همچنین امکان کشیده شدن از چهار طرف را دارا می باشد.

 

جنس گن بازو

گن لاغری بازو ساخته شده از “الاستین” و “میکروفیبر پلی آمید” می باشد. جوراب دست با شستشوی مکرّر و یا ماندن در زیر نورآفتاب جهت خشک شدن هیچ تغییری نمی کند. و باعث لاغری سریع بازو می شود .
“الاستین” قابلیت کشسانی و استرچ بالایی را برای پارچه به همراه دارد و به ثبات ابعادی بیشتر پارچه نیز منجر می شود. براحتی فرم و شکل بدن را به خود می گیرد، راحتی پوشش بیشتر و آزادی بیشتر بدن برای تحرک به وجود می آورد، باعث الاستی سیته بیشتر و شکل گیری یکنواخت تر و عدم زانو انداختن گن و جریان بهتر خون میشود.
“میکروفیبر پلی آمید” نیز باعث می شود که گن چروک و نمدی نشود و همچنین جمع نگردد، به‌ راحتی شسته شده و به ‌سرعت خشک شود. پلی آمید بالاترین سختی و مدول کشسانی و همچنین جذب آب کم و حداقل جمع شدگی در اثر حرارت نسبت به الیاف مصنوعی دیگر را دارد.

 

جوراب دست و راحتی بدن

استفاده از تکنولوژی ” کربنیک شدن الیاف با ذره های کربن ” در گن لاغری دست بازو فرم‌ایزی ، باعث شده است تا الیاف حالتی طبیعی و لطیف داشته باشند و شمابتوانید به راحتی در طول شبانه روز بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید و با بافت و الیاف ظریفی که گن دست دارد همانند پوست بر روی بدنتان می نشیند. همچنین جهت جذب بو و عرق بدن، الیاف گن لاغری بازو کاملا به شکل متخلخل است و تکنولوژی کربن دار کردن نخ باعث تنفس بهتر پوست و مانع از خیس شدن بدن میشود و پوست بدن کاملا خشک و مطبوع می باشد و حس گرم شدن و خفگی به وجود نمی آورد و همچنین گن دست مانند یک تار، مولکول های بو را به دام انداخته و به سرعت از بین می برد.  قابلیت استفاده راحت در هر حالت آب و هوایی و با هرنوع پوست را دارد. به دلیل رسانایی بالای حرارت باعث میشود بدن در هوای گرم، خنک و در هوای سرد گرم بماند و پس از مدت کوتاهی کاملا از یاد می برید که زیر لباس هایتان گن به تن کرده اید.

 

پوشیدن روی لباس

گن لاغری بازو فرم‌ایزی به طور کامل زیر لباس پنهان می شود و در زیر لباس قرار می گیرد و تغییری در حجم بدن و لباس ها به وجود نمی آورد، در نتیجه میتوانید جوراب دست  را همراه هر لباسی بپوشید و به هیچ وجه حرکات روزانه شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. شما می توانید با گن لاغری بالاتنه هر نوع لباس و با هرسایز و جنس را بپوشید، زیرا جنس لطیف گن هیچ گونه بر آمدگی زیر لباس هایتان به وجود نمی آورد.

 

حساسیت

از آنجایی که گن لاغری بازو فرم‌ایزی از  “میکروفیبر پلی آمید” با بهترین درجه کیفیت تولید شده این گن بازو و جوراب دست با پوست های حساس کاملا منطبق است؛ گن لاغری بالاتنه به هیچ وجه موجب حساسیت و التهاب پوستی نمی شود و کاملا “آنتی باکتریال” و ضد آلرژی می باشد. و باعث لاغری سریع بازو می شود .

 

گن لاغری بالاتنه دارای بافت بدون درز

در گن لاغری بازو فرم‌ایزی دوخت بدون درز SEAMLESS استفاده شده و این تکنولوژی باعث میشود مقاومت گن لاغری بالاتنه و همچنین قدرت لاغر کنندگی گن بازو افزایش پیدا کند.

 

 گن لاغری چیست؟

اصولا جوراب بازو فرم‌ایزی طوری طراحی شده است که آب میان بافتی بدن کاهش پیدا کند. و باعث لاغری سریع بازو شود .به صورت مداوم عمل چربی سوزی را انجام داده و چربی های زیر پوست را آب کندبه طوری که مصرف کننده بعد از استفاده از گن بازو ، شاهد نرم شدن و کاهش حجم و درنتیجه لاغری شود. گن لاغری دست بازو فرم‌ایزی اثرات رژیم غذایی و حرکات ورزشی شما را شدت می بخشد. پوست و چربی های قسمت های افتاده را فشرده می کند و سطحی یکدست ایجاد می نماید. به طور موثر به بدن شما شکل و فرم میدهد و از افتادگی شکم جلوگیری میکند و ژست ایستادن بهتر و استیل زیباتری به شما می بخشد. گن لاغری بالاتنه با فشردن چربی اضافه، بدن را به شکل زیباتری در آورده، آن را محکم تر و زیباتر می کند. مواد مضر را دفع می کند و مقاومت پوست را افزایش می دهد. وزن زیاد بدن را با پخش یکسان چربی ها به شکل مناسب تقسیم می کند و در صورتی که به همراه استفاده از گن لاغری دست بازو فرم‌ایزی ورزش های هوازی و رژیم غذایی مناسب داشته باشید در کم کردن وزن به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

لاغری سریع بازو و تاثیر گن لاغری

گن لاغری بازو فرم‌ایزی از دو جهت برای بدن مفید هستند. یکی در هنگام پوشیدن که باعث لاغری سریع بازو و زیبایی و خوش فرم شدن بدن میشود؛ چنانچه به محض پوشیدن حداقل ۲ سایز بدن راکاهش می دهد، و دیگری بعد از مدتی استفاده به همراه فعالیت بدنی است که موجب کاهش وزن میشود و بدن شکل مناسب به خود پیدا می کند. و باعث لاغری سریع بازو میشود

 

مضرات گن لاغری

به دلیل استفاده از مواد استاندارد و دارای تائیدیه در جوراب بازو فرم‌ایزی ، هیچ گونه ضرری برای پوست ندارد و به دلیل متخلخل بودن جنس گن بازو ، باعث تنفس بهتر پوست میشود.
پوشیدن گن لاغری دست بازو فرم‌ایزی بعد از عمل ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن و لیپولیز و…توصیه شده است.
گن لاغری بالاتنه برای ایجاد فشار یکنواحت و مداوم بر روی محل عمل، به منظور جلوگیری از خون ریزی و ایجاد لخته زیر پوست بعد از عمل وهمچنین برای چسبیدن هر چه سریعتر پوست به عضله زیرین و سفت و یکدست شدن پوست شکم پوشیدن گن لاغری دست بازو فرم‌ایزی لازم و ضروری است و میتوانید با نظر پزشک معالج از این گن استفاده کنید.

 

سلولیت، چربی، تاتو، زخم، فرورفتگی و ترک خوردگی پوست

گن لاغری بازو فرم‌ایزی برای پوشانیدن و رفع سلولیت، چربی، تاتو، زخم، فرورفتگی و ترک خوردگی پوست نیز کاملا موثر هست.

 

شرکت “فرم‌ایزی”

شرکت “فرم‌ایزی” در سال ۲۰۰۴  در  استانبول ترکیه تاسیس گردیده است . این شرکت یکی از پیشگامان تولید لباسهای بدون درز و گن بازو جهت شکل دادن و زیبایی بدن میباشد که با  اجرای قوانین سلامتی، زیست محیطی و بهداشتی اتحادیه اروپا و با استفاده از مواد باکیفیت و به کارگیری آخرین تکنولوژی ماشین های بافندگی Schaeffler آلمان باعث میشود تا شما محصولی با بالاترین کیفیت ممکن را استفاده کنید. واحد تحقیق و توسعه این شرکت همواره با مشتریان ارتباط دارد تا بتواند محصولات فعلی را بهبود ببخشد و محصولاتی جدید مناسب نیاز مصرف کنندگان تولیدنماید.
 تمامی محصولات کمپانی “فرم‌ایزی”، دارای بالاترین سطح استاندارد در ایالات متحده آمریکا یعنی استاندارد FDA است. محصولات “فرم‌ایزی” توسط پزشکان بیش از ۱۰۷ کشور جهان به افرادی که بدنبال بهترین نتایج هستند توصیه می شود. کمپانی “فرم‌ایزی” دارای نمایندگی های بسیاری در کلیه کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه است که می توان به آمریکا، کانادا، روسیه، انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، کره جنوبی و همچنین ایران اشاره نمود، که این تعداد نمایندگی فعال در سراسر جهان نشان از پویایی و بزرگی کمپانی “فرم‌ایزی” دارد .

 

گن دست و شستشو

لطفا گن لاغری بازو فرم‌ایزی را به صورت دستی و با آب سرد یا ولرم و شوینده های رقیق بشویید. جهت خشک نمودن گن دست هم می توانید گن را بیاویزید و یا روی یک سطح مسطح بیاندازید. بعد از شستن  با دست، جهت خشک شدن؛ اول گن دست را روی یک حوله بیندازید تا رطوبت اضافی گرفته شود.
نکته مهم: از چلاندن گن دست خودداری شود .

اطلاعات بیشتر

رنگ

رنگ بدن (کرم)

ساخت

ترکیه

جنس

میکرو فیبر پلی آمید

سایز

S, M, L, XL

راهنمای انتخاب سایز

  • S=36-42
  • M=40-46
  • L=44-50
  • XL=48-54

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گن لاغری بازو فرمیسی FORMeasy 2300”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط